Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

V Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie

senioralia

Uzdrowiska Konstancin-Zdrój i Nałęczów na V Ogólnopolskich Senioraliach w Krakowie 21 września 2018 r., już po raz piąty odbędą się Ogólnopolskie Senioralia w Krakowie.

Jest to wyjątkowe spotkanie dla wszystkich seniorów oraz osób działających na rzecz osób 60+, w tym członków rad seniorów, uniwersytetów trzeciego wieku, organizacji seniorskich, instytucji publicznych, społecznych i prywatnych, a także przedstawicieli miast partnerskich oraz władz samorządowych z całej Polski. Nie zabraknie tam również uzdrowisk, w tym Uzdrowiska Konstancin-Zdrój i Uzdrowiska Nałęczów.

- Każde wydarzenie, które skupia społeczności seniorów jest inicjatywą, o której warto mówić głośno. Osoby, które ukończyły 60. rok życia są nadal aktywne i poprzez organizację takich spotkań, podkreślamy, że jesień życia nie musi być ponura. Senioralia oraz przewidziane liczne atrakcje są tego najlepszym przykładem, a my, jako uzdrowiska chcemy prezentować ofertę aktywności i zabiegów sprzyjających utrzymaniu zdrowia i kondycji seniorów, ale nie tylko mówi Robert Moskwa, dyrektor marketingu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój i Uzdrowiska Nałęczów.

Tegoroczne senioralia, to liczne atrakcje, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Będzie można wziąć udział m.in. w konferencji poświęconej zdrowiu, zagadnieniom prawnym, ekonomicznym, a także bezpieczeństwu. Odbędą się także liczne wykłady i konsultacje, jak również badania: słuchu, wzroku, skóry i stóp oraz badania ogólne i przesiewowe.

Poza częścią wykładową, zaplanowana jest także rozrywka. Odbędą się koncerty, a także finały konkursów „Stylowa Seniorka” i „Senior Działkowiec. Nastąpi również wręczenie statuetek, wyróżniających najbardziej aktywnych seniorów, pokaz mody 60+ oraz Międzypokoleniowa Potańcówka, prowadzona przez ambasadorkę DJ Wikę.

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój oraz Uzdrowisko Nałęczów serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w V Ogólnopolskich Senioraliach w Krakowie.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież