Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

MASKI pamięci emocji

MASKI pamieci emocji

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej wystawy

"MASKI pamięci emocji" – realizowanej w ramach Ogólnopolskiej Kampanii "Zbliżenie" o uśpionych endorfinach 5 - 31 marca 2019 r. i podziwiania niezwykłych, innych niż wszystkie, dzieł sztuki, wykonanych przez 9-14 letnich artystów fotografików z Klubu Miłośników Fotografii ZOOMIK z Radzynia Podlaskiego. Miejscem wystawy jest Galeria ANTRESOLA Chorzowskie Centrum Kultury, Chorzów, ul. Sienkiewicza 3.

Polecamy także organizowanie w naszych murach lekcji wychowawczych, warsztatów na tematy ukazywane podczas tej wystawy. W razie zainteresowania tematem prosimy o kontakt i ustalenie terminu, a my udostępnimy bezpłatnie Państwu salę, w której można zorganizować lekcje dydaktyczne. Fotografia będąca metaforą niech stanie się pretekstem do rozmowy, punktem przeniesienia potrzeb, emocji, uczuć, dobroci. Mamy nadzieję, że skorzystają na niej arteterapeutycznie grupy oraz wszyscy zainteresowani.

Więcej informacji i rezerwacja terminów:

Agnieszka Pielok-Opara

tel.: 32 349 78 68

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież