Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Seniorki… z Instagrama. Co publikują?

laptop instagram

Seniorka przebywająca tylko na działce albo dziergająca w fotelu? Pewnie, czemu nie – to świetny i relaksujący sposób na spędzenie jesieni życia. Jeśli jednak czujesz, że to nie opcja dla ciebie, zainspiruj się seniorkami z Instagrama.

Ostatnie, co można o nich powiedzieć, to to, że są „zwykłymi babciami”!

  1. Sarah Jane Adams (@saramaijewels)

Kobieta stała się bardzo popularna w kwietniu 2014 – wrzuciła wówczas zdjęcie w jednej swoich ulubionych kurtek i w mgnieniu oka stała się gwiazdą. 60-latka doczekała się nie tylko 181 tysięcy obserwujących (!), ale i licznych, odzieżowych kampanii reklamowych.

  1. Iris Apfel (@iris.apfel)

Półtora miliona obserwatorów! 97-letnia (!) kobieta była znana już w przyszłości – między innymi zajmowała się urządzaniem wnętrz w Białym Domu. Kiedy skończyła się jej kariera, postanowiła otworzyć konto na Instagramie – jego popularność przeszła najśmielsze oczekiwania. Warto dodać, że ta „staruszka” cieszy się fantastycznym, kolorowym stylem i gigantyczną oryginalnością w doborze ubrań. Szalenie pozytywna i na pewno nie nudna!

  1. Dorrie Jacobson (@seniorstylebible)

To kobieta, która przez wiele lat była króliczkiem Playboya. Dzisiaj ma 84 lata i zachwyca swoją elegancją na Instagramie. Jej stylizacje są wielką inspiracją dla tych kobiet, które wyjątkowo cenią sobie elegancję i szyk. Cudowny profil, który aż chce się oglądać – udowadnia, że seniorki mogą być trendy.

  1. Baddie Winkle (@baddiewinkle)

Liczby mówią same za siebie: 91 lat i prawie 4 mln obserwatorów! To najbardziej kolorowa (i odważna) seniorka na świecie. Baddie Winkle nie przejmuje się słowami krytyki i po prostu robi swoje – czyli cieszy się życiem w jego wszystkich odcieniach, także tych na wyjątkowo oryginalnych ubraniach. Tak trzymać!

  1. Beatrix Ost (@beatrixost)

Beatrix Ost jjest niemiecką modelką. W świecie mody kojarzy się z ekscentrycznym podejściem do stylu i… fioletowymi włosami. To kolejna kobieta w kwiecie wieku, która nie boi się wyzwań i popularności (ma ponad 500 tysięcy obserwujących). Warto dodać, że o jej stylizacjach pisały już największe, światowe magazyny o modzie – między innymi „Vanity Fair”.

  1. Lyn Kennedy Slater (@iconaccidental)

Ta seniorka udowodniła całemu światu, że ikoną mody można zostać w każdym wieku – również po 60-tce. Tworzy fantastyczny styl – idealny na co dzień, ale dla osób, które lubią wyróżniać się z tłumu. Swoją wizją mody przekonuje wiele osób – śledzi ją aż 645 tysięcy obserwatorów.

  1. Linda Rodin (@lindaandwinks)

Jednym słowem – klasa! Linda Rodin ma 70 lat i uwierzcie – nawet w tym wieku jest niesamowicie fotogeniczna. Przepiękna seniorka stawia na klasyczne połączenia kolorystyczne i delikatną elegancję, co szybko przyniosło jej rzeszę fanów. Jest także niesamowicie aktywna poza Instagramem – kilka lat temu stworzyła na przykład własną linię kosmetyków.

  1. Patricia Fox (@purelypatricia)

Oryginalna seniorka, która pała wielką miłością na dziwacznych kapeluszy. Jej stroje są bardzo oryginalne, czasem wręcz kontrowersyjne, ale nie ulega wątpliwości, że sama Patricia niezwykle dobrze bawi się przy ich noszeniu.

Nie tylko one!

Nie tylko byłe modelki (czy króliczki Playboya) tworzą swoje konta na Instagramie. Jeśli jesteś ciekaw lub ciekawa, jak radzą sobie „zwykłe” seniorki, koniecznie zajrzyj na takie profile jak: @stylecrone, @stylesudest, @saramaijewels, @idiosyncraticfashionistas, @tziporahsalamon, @lesleyhasmanyhats czy @becoz_i_can_. Przekonasz się, że wystarczy zrobić tylko krok, żeby móc cieszyć się uznaniem… i zdobyć naśladowniczki!

seniorzy.PL

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież