Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu

KONKURS Pamietam jak dzis

Temat konkursu "Pamiętam jak dziś". 

CK ZAMEK zachęca do podzielenia się wspomnieniami związanymi z Zamkiem Cesarskim, który znajduje się na ulicy Święty Marcin. Konkursu, organizowany we współpracy z Centrum Inicjatyw Senioralnych, dedykowany jest osobom 60+, jest stworzenie pracy (albumu ze zdjęciami, zielnika, nagrania, ilustrowanego pamiętnika lub krótkiej formy literackiej), skupiającej się na wspomnieniach związanych z CK ZAMEK w Poznaniu. Technika dowolna, liczy się inwencja twórcza, zaangażowanie, kreatywność i dobra zabawa.

Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe w postaci:

  • 3 Nagrody główne: Biżuteria autorstwa artystki Anny Fiszer (Afiszka); voucher do jednego z wybranych przez Organizatora teatrów na spektakl; torba z bawełny z recyklingu z napisem Gaudí; autorska gliniana czarka wykonana przez poznańską artystkę Katarzynę Poniecką;
  • 3 Wyróżnienia: Torba z bawełny z recyklingu z napisem Gaudí; vouchery do Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji; zwiedzanie Zamku Cesarskiego w Poznaniu z przewodnikiem.

Prace mogą Państwo dostarczyć:

  • drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • drogą pocztową: CK ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82, Dział Promocji, 61-809 Poznań
  • osobiście – do punktu informacyjnego Zamku, codziennie od wt. do niedz. w g. 12-19 (parter, Hol Wielki, czerwona tuba).

Szczegóły wydarzenia znajdą Państwo tutaj - https://tiny.pl/93hmn

Termin nadsyłania prac: 1.07–18.09.

Rozstrzygnięcie konkursu: 24.09.

pozdrawiam

Lidia Dziewulska, praktykantka w CK Zamek