Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety

Joanna Keszka

A czy ty już masz swój Manifest Erotyczny? Seks nie ma dla kobiet aż takiego znaczenia. To chorobliwie często powielane  kłamstwo, którym zamyka się kobietom usta. Po co ci seks, jeśli masz męża? Wystarczy wytrzymać i siedzieć cicho. Dla tych, które chcą czegoś więcej niż zaciskania zębów w sypialni w imię zaspokajania tzw. naturalnych męskich potrzeb, napisałam książkę „Grzeczna to już byłam. Kobiecy przewodnik po seksualności”. To książka nie tylko o seksie. Ale także o prawie do niezależności, przyjemności i poważnego traktowania, zarówno kiedy jesteśmy w majtkach jak i w sytuacjach zupełnie bez. 

Czytaj więcej...

Dla samotnych seniorów nadzieja

Pani Basia Stowarzyszenie mali

Wielkanoc i wiosenne przebudzenie zwiastują nowy początek i pozwalają wierzyć, że po trudnej zimie czekają lepsze dni. Dla samotnych starszych osób symbolem nadziei jest nie tylko jajko z wielkanocnego koszyczka, ale, co ważniejsze, obecność drugiego człowieka. 

Czytaj więcej...

Jajko w wielkanocnych tradycjach

Wielkanocne jaja 2023

Wielu Polakom kojarzy się przede wszystkim ze świętami Wielkanocy, ale w rozmaitych wierzeniach, filozofiach i tradycjach pojawiało się już od czasów starożytnych. Jajko, bo o nim mowa, to uniwersalny symbol odradzającego się życia i nadchodzącej wiosny. Sprawdziliśmy, jak wykorzystywane jest w tradycjach wielkanocnych różnych krajów.  Galeria TUTAJ

Czytaj więcej...

Przechowywanie mięsa i wędlin

Dobrowolscy Przechowywanie mięsa i wędlin

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.    

Czytaj więcej...

Wyjątkowy klimat wnętrza

wazon Mediolan dywan Micka

Dodatki Monnarita, które stworzą wyjątkowy klimat wnętrza. Aby nadać aranżacji nowy styl, nie jest potrzebny remont generalny. Czasem wystarczy wprowadzić małe zmiany, które dadzą wspaniały efekt. Klimat rodem z wyspy Bali w salonie w kilka chwil, sypialnia w stylu boho, łazienka w duchu eko? To naprawdę proste! Tak niepowtarzalny charakter zapewnią dodatki marki Monnarita. Wyrabiane ręcznie, przez pełnych pasji indonezyjskich rzemieślników, z wielką starannością i dbałością o każdy detal, łączą nowoczesny design i najlepsze tradycje rękodzielnictwa.

Galeria Monarita TUTAJ

Czytaj więcej...

Witaminy dla seniorów

witaminy senior

Witaminy i minerały to dwa główne rodzaje składników odżywczych, których organizm potrzebuje, aby przetrwać i zachować zdrowie. Znajdź informacje na temat niektórych niezbędnych witamin zalecanych dla osób starszych i jak uzyskać zalecaną ilość w diecie.

Czytaj więcej...