Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Wydaj się w książce – zaproszenie do współpracy z Wydawnictwem Astrum

Wydawnictwo Astrum z okazji przyszłorocznych obchodów 20-lecia swego powstania (1990 - 2010), przygotowało dla swoich wiernych, a także nowych Czytelników szereg ciekawych inicjatyw promujących jego markę.

Najważniejszą z nich jest MOŻLIWOŚĆ WYDANIA W NASZEJ OFICYNIE WŁASNEGO, NAPISANEGO PRZEZ SIEBIE WIERSZA, OPOWIADANIA, POWIEŚCI, PŁYTY AUDIO Z WŁASNYMI TEKSTAMI CZY NAWET KOMPOZYCJAMI MUZYCZNYMI. DLA AUTORÓW POWIEŚCI, KRYMINAŁÓW, ROMANSÓW, BAJEK DLA DZIECI ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NAGRANIA SŁUCHOWISKA (NIE MYLIĆ Z CZYTANYM AUDIO BOOKIEM), A NAWET FILMU ANIMOWANEGO.

Wiek autorów nie ma znaczenia, ważne by poprzez swoją twórczość mieli coś do powiedzenia Czytelnikowi. Tak więc treść utworu: jego wartość i jakość leżą po stronie Autora, natomiast wydawnictwo zapewnia przygotowanie redakcyjne, edytorskie. A po wydaniu książki także promocję autora i dystrybucję w sieci sprzedaży w całej Polsce.

Utwory umieszczane w książce, przed ich publikacją będą oceniane, kierowane do solidnego opracowana redakcyjnego i wydane z dużą starannością edytorską.

Po ich zatwierdzeniu część kosztów wydania książki, dystrybucji i promocji autora ponosi Wydawnictwo Astrum, a część wymaga dotacji autora.

Proponujemy następujące formy książki w serii Wydaj się:

  1. Tomik wierszy – blok książki o wymiarach 195mm na 195mm (kwadrat), oprawa broszurowa, stron ok. 104. Nakład sondażowy 500 egzemplarzy. Dotacja autora za jedną stronę z wierszem w wyżej wymienionej książce oraz biogram – szczegóły … www.wydawnictwo-astrum.pl
  2. Opowiadania, powieści, inne materiały prozą – blok książki format A5, oprawa broszurowa, stron 152. Nakład sondażowy 500 egzemplarzy. Dotacja autora za 10 stron opowiadania oraz biogram – szczegóły … www.wydawnictwo-astrum.pl
  3. Cała książka z tekstami jednego autora. Może to być tomik wierszy, opowiadań, powieść – parametry jak wyżej dla tomiku wierszy oraz dla prozy. Dotacja autora – szczegóły …www.wydawnictwo-astrum.pl W wypadku opublikowania całej książki jednego autora wydawnictwo nie jest właścicielem praw autorskich na zawsze, a jedynie do tej konkretnej publikacji. 


SPEŁNIJ SWOJE MARZENIE ! WYDAJ-SIĘ !

Szczegóły także na stronach Wydawnictwa Astrum.
www.wydawnictwo-astrum.pl
www.wydaj-sie.pl


Zapraszamy do odwiedzenia i zakupów w księgarni internetowej Wydawnictwa Astrum www.wydawnictwo-astrum.pl a szczególnie do zapoznania się z tomikami poetyckimi  wielu naszych autorów, niektóre wydane są  wraz z płytą muzyczną (poezją śpiewaną).

Prezes Wydawnictwa Astrum
Lech Tkaczyk