Wspomnienia absolwenta

Lgota Gorna 1970 rok

Konkurs Wspomnienia absolwenta. Czerwiec to miesiąc, który nierozerwalnie kojarzy się z zakończeniem szkoły. Dla wielu uczniów jest to moment pełen emocji i obaw przed kolejnym etapem w życiu. Wybór dalszej ścieżki edukacji to niełatwa decyzja, która często może rzutować na dalsze kroki zawodowe.

Dzisiejsza młodzież mimo tego stresu, stara się patrzeć z optymizmem w przyszłość, a zakończenie szkoły traktować jako nowe możliwości. Czy to, co dzisiaj obserwujemy na szkolnych pożegnalnych apelach, różni się od tego co mogliśmy zobaczyć kiedyś? Czy współczesna młodzież tak bardzo różni się od młodzieży z Twoich szkolnych lat? A może te różnice są tylko powierzchowne i macie ze sobą więcej wspólnego niż mogłoby się wydawać?

Portal specjalizujący się w tematyce rynku pracy oraz oferujący największy zbiór ofert pracy i opinii o pracodawcach GoWork.pl, organizuje konkurs “Wspomnienia absolwenta”! Razem znajdźmy punkty wspólne, które pokażą, że zakończenie szkoły było i nadal jest ważnym momentem, bez względu na rok.

Do uczestnictwa w konkursie zapraszamy wszystkie osoby, które ukończyły 50. lat i zamieszkują województwa małopolskie i podkarpackie. Zaprezentuj od 1 do 3 zdjęć, na których możemy zobaczyć Twój moment ukończenia szkoły. Zgłoszenia należy wysłać do 30.08.2022 r. na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jak świętowaliście zakończenie roku? Jak wyglądali kiedyś absolwenci? Jakie emocje Wam towarzyszyły? Podziel się swoją historią! Dla 3 osób, które prześlą najciekawsze zdjęcia i historie, zostały przewidziane atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do wspólnego wspominania!