Nowoczesny wypoczynek – obrotowy fotel z podnóżkiem dla seniora. Poznaj iRest QL (A185)!

14452 TGHTJ45AX7q65oux

Dobry odpoczynek i relaks mają kluczowe znaczenie dla utrzymania wysokiej jakości życia. Wygodny fotel z podnóżkiem może zdecydowanie podnieść komfort każdego dnia, a model iRest QL (A185) oferuje wyjątkowe rozwiązania, które przekraczają standardy typowych foteli.

 

Fotel z podnóżkiem iRest QL (A185) – więcej niż zwykły fotel

Fotel iRest QL (A185) stanowi idealne rozwiązanie dla seniorów pragnących komfortowego wypoczynku. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii i dbałości o detale, fotel ten wyraźnie wyróżnia się na tle standardowych modeli. Oferuje on pięć automatycznych programów masażu oraz system masażu 2D. Dodatkowo, system masażu poduszkami powietrznymi w strefie bioder, z dwoma poziomami siły masażu, zapewnia delikatne i skuteczne wsparcie.

Fotel wypoczynkowy iRest QL (A185) jest szczególnie polecany ze względu na swoją prostotę obsługi. Fotelem można sterować za pomocą intuicyjnego, klasycznego pilota. Nie posiada funkcji masażu nóg, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą korzystać z tego rodzaju masażu, na przykład z powodu żylaków. Proste i intuicyjne sterowanie czyni ten fotel przyjaznym i łatwym w obsłudze nawet dla tych, którzy cenią sobie największą wygodę bez komplikacji.

Dodatkowe funkcje dla wygody użytkowania

iRest QL (A185) wyposażony jest w szereg dodatkowych funkcji, które podnoszą komfort użytkowania. Obejmują one między innymi:

  • Ogrzewanie pleców za pomocą maty grafenowej, co przynosi ulgę w bólach i poprawia krążenie,
  • Odchylanie fotela dla jeszcze większego komfortu,
  • Regulację wysokości podnóżka oraz możliwość obrotu fotela o 360 stopni,
  • Głośniki Bluetooth, umożliwiające słuchanie muzyki czy audiobooków,
  • Kieszeń na telefon oraz ładowarkę USB, co pozwala na ładowanie urządzeń mobilnych bez konieczności wstawania.

Fotel iRest QL (A185) jest dostępny w dwóch eleganckich kolorach: beżowym i grafitowym – bez trudu wpasuje się w każde wnętrze, dodając mu stylu i elegancji.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz idealnego miejsca do relaksu, czy funkcjonalnego mebla, który uprzyjemni każdą chwilę wypoczynku, iRest QL (A185) z pewnością spełni oczekiwania. Spraw, aby każdy moment odpoczynku był synonimem relaksu i wygody. Zapewnij swoim bliskim najlepsze, co może zaoferować nowoczesna technologia – wybierz fotel iRest QL (A185).