Joga – sposób na ruch i relaksację w czasach pandemii

Jogin senior

Za oknem pojawiają się pierwsze oznaki wiosny, a coraz cieplejsza pogoda zachęca do pieszych wędrówek na świeżym powietrzu. Możliwość aktywności fizycznej jest jednak znacznie ograniczona z uwagi na aktualne zasady bezpieczeństwa w kraju. Część z nas tęskni już za treningiem w ulubionym klubie fitness lub siłowni, a wciąż poważna sytuacja na świecie nie zwiastuje powrotu do codzienności sprzed pandemii.

Czytaj więcej...

Aktywny czas u najstarszej Seniorki w Polsce

KopalniaBochnia 7

Po tygodniach izolacji i niepewności o przyszłość, a przede wszystkim czasie pełnym tęsknoty za możliwością spotkań w większym gronie, można pomyśleć o wspólnym czasie spędzonym z przyjaciółmi i znajomymi.

Dobre wspomnienia, są dla nas bezcenne, dają nam siłę, pomagają przetrwać trudny czas. Zbierajmy ich, jak najwięcej. Warto zatem pomyśleć o jesiennej wycieczce, w trakcie której znajdzie się czas na rozmowę, zwiedzanie ciekawych miejsc i wspólną zdrową aktywność.

Czytaj więcej...

Przymusowa izolacja a nasza aktywność fizyczna?

Dzien Sportu w Domu
Świętuj Międzynarodowy Dzień Sportu w domu – materiał z komentarzem konsultanta chorób zakaźnych. Świętowanie Międzynarodowego Dnia Sportu (6 kwietnia) w tym roku będzie z pewnością bardzo utrudnione. Nie tylko dlatego, że wszystkie sportowe wydarzenia zostały odwołane, ale też dlatego, że wielbiciele aktywności fizycznych muszą teraz pozostać w domach. Dr Paweł Rajewski, wojewódzki konsultant chorób zakaźnych zaznacza, że w tym trudnym czasie nie powinno się rezygnować z ruchu, a wręcz może on nam bardzo pomóc.
Czytaj więcej...

POZYCJA, PENIS, PENETRACJA

Joanna Keszka               

Jeżeli utknęliście razem ze swoim partnerem lub partnerką w domu, lubicie się i chcecie po wyjściu na świat lubić się nadal, albo nawet jeszcze bardziej, to spróbujcie zabawnego seksu! Seks zbliża ludzi do siebie bardziej niż gar gorącej zupy na stole, ale pod warunkiem, że kochamy się tak, jakby nam zależało.

                Sądzę, że możemy się zgodzić co do faktu, że doświadczenia ostatnich tygodni są dla nas wszystkich ostro pokręcone. Jednak są także lepsze wiadomości. Ludzie wciąż mają seks. A nawet można pokusić się o prognozy, że w wielu domach jest tego seksu więcej. Oto na naszych oczach runęła nieśmiertelna wymówka pod tytułem: nie mamy czasu na wspólną zabawę w łóżku.

Czytaj więcej...

Połączy nas seks i śmiech

Joanna Keszka

Święto Zakochanych to doskonały pretekst do wypróbowania czegoś zabawnego i przyjemnego w sypialni. Od 1 lutego, codziennie, przez 14 dni na Barbarella.pl będę przedstawiać filmiki video z zabawnymi dodatkami erotycznymi do przyjemnego seksu. W Święto Zakochanych jak kraj długi i szeroki wszyscy zadają sobie jedno pytanie: jak się do siebie zbliżyć i jak z tego zbliżenia mieć przyjemność? Jeśli planujemy kochać się w Walentynki, proponuję zrobić to radośnie, z uśmiechem na twarzy i z orgazmem w cipce i penisie. Seks nie musi być perfekcyjny, ale dobrze, kiedy jest zabawny. Dobre rzeczy przydarzają się, kiedy się uśmiechasz i jesteś nago.

Czytaj więcej...

W Lublinie odbyły się Lubelskie Spotkania Seniorów Lubsenior

Lubsenior 2019

W dniach 25 - 27 października  2019 roku w Tragach Lublin odbyła się pierwsza edycja Lubelskich Spotkań Seniorów Lubsenior. Była to wspólna inicjatywa Targów Lublin S.A. oraz Gminy Lublin. Podczas trzech niezwykle intensywnych dni nie zabrakło poważnych rozmów na temat bezpieczeństwa seniorów, prelekcji na temat zdrowia, profilaktyki, pierwszej pomocy i programów pomocowych. 

Fotogaleria TUTAJ

Był to także czas dobrej zabawy, pasjonujących rozmów i miłych wspomnień. 

Czytaj więcej...

Podsumowanie targów Viva Seniorzy 2019 rok!

Viva Seniorzy 2019 1

Dziesiąta edycja targów VIVA SENIORZY! za nami. W ostatnią sobotę dobiegła końca jubileuszowa, 10 edycja targów Viva Seniorzy. Za nami dwa dni ciekawych rozmów, warsztatów, wykładów i koncertów. Zwiedzający po raz kolejny nie zawiedli i tłumnie odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie. 

Fotogaleria TUTAJ

Czytaj więcej...

Warszawski Tydzień Seniorów

Miedzynarodowy Dzien Osob Starszych 11

Jarmark Kreatywności - Wielki Finał Warszawskiego Tygodnia Seniora już 29.09.2019. Do zobaczenia w warszawskim Ogrodzie Saskim!

Z wielką radością zapraszamy wszystkich seniorów i przyjaciół osób starszych do celebracji tego wyjątkowego święta. W niedzielę, 29 września wspólnie pokażemy, że jesień życia może mieć mnóstwo pięknych barw!

Czytaj więcej...