Korzystaj z wiedzy o seksie!

Grzeczna juz bylam

Wiele razy słyszałem opinie, że do seksu wystarczy penis (w wzwodzie), pozycja i penetracja. Jeśli masz bijące serce i otwartą głowę, szybko zdajesz sobie sprawę, że seksualność to znacznie więcej niż tylko wkładanie penisa do pochwy. Dlatego, jeżeli szukasz czegoś więcej: orgazmów, pewności siebie, przyjemności i bliskości w seksie, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie. 

Wielki Pakiet Wiedzy o Seksie to 2 poradnikI, które pomogą Ci poprawić swoje życie seksualne i mieć większą pewność siebie w sypialni:

Książka "Grzeczna to już byłam"

Ebook "Potęga Zabawnego Seksu"

Od 1.12 do 10.12 możesz skorzystać z 30% rabatu na każdy z poradników. Dwa bestsellerowe produkty z LoveStore.Barbarella.pl w super cenie, to promocyjna okazja, która trwa tylko do 10.12.

Czytaj więcej...

Joanna Plak-Warecka - Czy starość może być atrakcyjna?

Czy starosc

Czy starość może być atrakcyjna? Rozważania na temat blasków i cieni życia seniora to zapis rozmów poświęconych tematyce senioralnej. Autorka w przystępnych sposób analizuje i naświetla niuanse polityki społecznej w tym zakresie. I przekonuje, że etap senioralny to całkiem fajny i kreatywny czas. *1. 

Joanna Plak Warecka 3

Książkę otwiera zapis fragmentu rozmowy z włoską seniorką, Matilde.

Zamiast wstępu..
Starość oczami Matilde
Matilde, czy starość może być atrakcyjna?

Czytaj więcej...

Jesienią o jesieni życia.

Jesien o jesieni

Jesienią o jesieni życia. Rozmowa z dr J. Plak-Warecką, autorką książki o blaskach i cieniach starości *1

Joanna Plak Warecka 3

Rozmawiamy z dr Joanną Plak-Warecką, autorką książki o seniorach, o ich potrzebach, marzeniach, problemach, pasjach, temperamencie… Przez ponad rok pracowała Pani nad książką w formie wywiadu-rzeki poświęconej seniorom.

Czytaj więcej...

Choroba Alzheimera. Pomysły na aktywizację seniorów - 45

Agata Blachowska

Ponad 600 tysięcy – tylu Polaków choruje na alzheimera, czyli najczęstszą postać otępienia. Gdyby doliczyć do tego opiekunów chorych – ta liczba zdecydowanie przekroczyłaby milion. To właśnie dla osób, które na co dzień są najbliżej chorego, powstał pierwszy na polskim rynku wydawniczym poradnik autorstwa Agaty Blachowskiej pt. „Choroba Alzheimera. 45 pomysłów na aktywizację seniorów”. Rzuca on ważne światło na podejście do opieki i łagodzenie trudnych objawów otępienia w domowym otoczeniu.

Czytaj więcej...

Potęga Zabawnego Seksu

Potega zabawnego seksu

Czy myślisz czasem, jak urozmaicić swoje życie seksualne i zrobić coś pikantnego w sypialni? Jeśli tak, to świetnie, bo mam dla Ciebie idealną propozycję - mój poradnik o zabawnym seksie! 14 kwietnia ma miejsce premiera ebooka „Potęga Zabawnego Seksu”. Paryż, Londyn, Berlin, Borsuki, Hel… Możesz z niego korzystać w każdym miejscu na świecie. Podaruj sobie i swoim partnerom/partnerkom szansę na zmysłową i podniecającą przygodę w łóżku. 


Ta książka to kopalnia pomysłów, jak mieć więcej przyjemności i cieszyć się seksem na zupełnie nowym poziomie. Dzięki przepisom na zabawny seks, będziesz eksperymentować i odkrywać erotyczne ścieżki - nowe sposoby na urozmaicanie życia seksualnego w twoim związku.  

Czytaj więcej...

Życie mimo wszystko. Rozmowy o samobójstwie

Zycie mimo wszystko

Każdy z nas słyszał o kimś, kto odebrał sobie życie. Ale czy każdy z nas rozumie, dlaczego? Czy zastanawiałeś się, o czym myśli człowiek na chwilę przed targnięciem się na swoje życie? A może sam stanąłeś kiedyś na krawędzi i wiesz to z doświadczenia? Nieważne, czy podpiszesz się pod pierwszym, czy pod drugim zdaniem – w obu przypadkach ta książka jest dla Ciebie. Halszka Witkowska, znana polska specjalistka w dziedzinie suicydologii, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie oraz garść statystyk, wyjaśnia, co kryje się za słowem „samobójstwo”.

Czytaj więcej...

Dziedziczka z Moczarowisk

dziedziczka z moczarowisk

Bohaterowie "Pałacu w Moczarowiskach" znowu zapraszają nas do swojego ekscentrycznego świata.

Nowa ręka przejmuje Pałac w Moczarowiskach. Nika, która znalazła się tam przez zwykły przypadek - jak się okazuje, w najwłaściwszym momencie - zostaje spadkobierczynią moczarowickich włości. Wydziedziczony wnuk poprzedniego właściciela, Władysław Moczarowski, nie może się z tym pogodzić i postanawia walczyć o rodzinną schedę. Ponieważ niedoszły spadkobierca wygląda jak ucieleśnienie kobiecych marzeń, Nika, ku rozpaczy swoich bliskich, poddaje się jego urokowi. Szczególnie boleje nad tym Paweł, wierny przyjaciel, który kocha się w niej od dzieciństwa. Niestety, dla dziewczyny jest tylko przyszywanym bratem.

Czytaj więcej...

Jakość życia mężczyzn 50+

Jarecka i in. Andropauza

Andropauza czy kryzys wieku średniego. Jakość życia mężczyzn 50+. Andropauza to temat rzadko poruszany publicznie. Nie ma też wielu opracowań. Autorki publikacji wypełniają tę lukę. Książka kładzie nacisk na biologiczne aspekty andropauzy oraz społeczne i psychologiczne uwarunkowania doświadczeń w tym okresie, menopauzę traktując jako kontekst do porównań. Dotyczy to zarówno refleksji teoretycznej prowadzonej w pierwszej części monografii, jak i wyników badań własnych, przedstawionych w części drugiej.

Czytaj więcej...

Długowieczność w zdrowiu. Radość, sport, seks Piotra Błajeta

Blajet Dlugowiecznosc

Droga do zachowania sprawności w wieku senioralnym nie jest łatwa, ale możliwa. Piotr Błajet zwraca uwagę na trzy aspekty życia, które warto pielęgnować mimo upływających lat – radość, sport i seks. Poza rozważaniami teoretycznymi proponuje proste ćwiczenia i praktyki, które na długo pozwalają zachować aktywność fizyczną, a także psychiczną i duchową. Publikacja jest kierowana do seniorów i ich rodzin oraz do instytucji opiekuńczych, by pomóc w zrozumieniu, czym jest zdrowie i w jaki sposób o nie dbać, aby cieszyć się nim jak najdłużej.

Czytaj więcej...

Chwała meksykańskim zakonnicom

chwala meksykanskim zakonnicom

To książka na wszystko!

Na chwilę zwątpienia, chandrę, życiowe dylematy i sercowe rozterki; na długie samotne wieczory, na dobry poniedziałek i niedzielę pod kocem, na krótką chwilę i kilka długich dni.

To istna pigułka życiowego entuzjazmu i prawdziwie zaraźliwego poczucia humoru! "Chwała meksykańskim zakonnicom" to przezabawna książka obyczajowa z prawdziwą mądrością życiową. Opisana historia daje nadzieję, życiowego kopa i poucza.

Czytaj więcej...