Zaginione arabskie księżniczki

Zaginione arabskie ksiezniczki

Marcin Margielewski, autor bestsellerów "Jak podrywają szejkowie" i "Była arabską stewardesą", powraca z nową powieścią!

Tym razem opowiada historie kobiet - żon, córek, matek, które będąc członkiniami znanych arabskich rodów, zostały okrutnie potraktowane przez swoje rodziny. Ich największą zbrodnią było pragnienie wolności i prawa do życia na własnych warunkach.

Owszem, opinie publiczną oburzało uwięzienie córek saudyjskiego władcy emira Al Maktouma. Ekscytowała informacja o ucieczce do Londynu jego żony Hai, ale dość szybko przechodziła nad tymi faktami do porządku dziennego.

Jakie tajemnice ujawni tym razem autor? Czego dowiedział się od swojego tajemniczego informatora?

Czym zaskoczy Państwa w tej książce?

Wszystko stanie się jasne już 11 lutego 2020 r.

Opis:

Wstrząsająca prawda o życiu arabskich księżniczek. Jak się żyje w złotej klatce? Jaka jest cena wolności? I dlaczego niektóre z nich zaginęły w niewyjaśnionych okolicznościach?

Zwykły człowiek nie ma do nich dostępu. Otoczone przez ochronę i opiekunów wiodą baśniowe życie. Arabskie księżniczki spełniają wszystkie swoje zachcianki - za niewyobrażalnie duże pieniądze. Ale muszą być bezwzględnie oddane i podporządkowane mężczyznom. Co jeśli pewnego dnia się zbuntują?

Marcin Margielewski poznał człowieka, który przez większą część życia pracował na dworach saudyjskich władców. O tym, co widział, opowiedział w pełnym emocji akcie oskarżenia. To historia księżniczek, które decyzją swoich ojców, braci i mężów, czyli najbogatszych mężczyzn świata, zostały skazane na to, by świat o nich zapomniał. Jak to możliwe, że w XXI wieku kobiety giną bez śladu i nikt ich nie szuka? Czy kobieta może powiedzieć "nie"?

Opowieść o świecie jak z "Baśni z tysiąca i jednej nocy", w którym jedna decyzja może zmienić życie w koszmar.

Marcin Margielewski - karierę zaczynał jako dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, pracując dla mediów, takich jak "Maxim", "CKM", "Super Express", Gazeta.pl, TVP czy Polsat Café. Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. W 2019 roku wydał dwie książki: "Jak podrywają szejkowie" i "Była arabską stewardesą", które na wiele tygodni podbiły listy bestsellerów.