Spotkanie wigilijne seniorów w Żarkach-Letnisku

Wigilia Zarki Letnisko 2022

W czwartek, 22 grudnia w Klubie „Czarka” – siedzibie seniorów ze Stowarzyszenia Seniorów „Wigor” Gminy Poraj Oddział w Żarkach – Letnisku, na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym zebrali się członkowie oraz sympatycy żareckich seniorów.

Zgromadzonych na uroczystości przywitał w imieniu zarządu i przewodniczącej Barbary Kulikowskiej - wiceprzewodniczący Mirosław Kozieł, dziękując wszystkim za przybycie.

Wśród gości byli: wójt Gminy Poraj Katarzyna Kaźmierczak, ks. Maciej Klekowski, radny powiatowy Mariusz Karkocha, wiceprzewodniczący Rady Gminy Krzysztof Klimek i prezes Stowarzyszenia Seniorów „Wigor” Gminy Poraj Józef Zimoląg.

logo UG Poraj

Goście życzyli seniorom przede wszystkim zdrowia i dalszej niesłabnącej radości z prowadzonych działań. Podkreślano wyjątkową i dużą aktywność seniorów w Żarkach Letnisku, którzy tworzą magiczność i niepowtarzalną, życzliwą atmosferę Klubu „Czarka”.

Galeria TUTAJ

Po oficjalnej części nadeszła podniosła chwila łamania się świątecznym opłatkiem, a po niej kosztowania przepysznych wigilijnych potraw przyrządzonych przez członkinie stowarzyszenia. Spotkaniu towarzyszyły miłe rozmowy i poezja.