Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Muzeum Etnograficzne - Kraków

MEK Porozmawiajmy
Porozmawiajmy o wpływie na rzeczywistość
Muzeum Etnograficzne w Krakowie zaprasza wszystkich zainteresowanych wpływem na kształt przestrzeni wokół nas na spotkanie pt. „Porozmawiajmy o wpływie na rzeczywistość”, które dbędzie się w kazimierskim Ratuszu przy pl. Wolnica 1 w czwartek 29 listopada o godzinie 18.00. Jesteśmy właśnie u progu nowego rozdania samorządowego, które niebawem wyklaruje się jako porządek obowiązujący przez najbliższe pięć lat. Spotkajmy się więc teraz, policzmy, ile nas jest i usiądźmy do wspólnej pracy nad przeprowadzeniem korekty systemu, w którym za chwilę będziemy działać. Podzielmy się dotychczasowymi doświadczeniami w prowadzeniu aktywności nazywanej
oddolną czy społecznościową. Zobaczmy, gdzie spotykamy najwięcej problemów i co chcielibyśmy zmienić w relacjach z samorządem: dzielnicowym, miejskimi i wojewódzkim, ze służbami czy instytucjami działającymi w Krakowie. Wykorzystajmy nasze doświadczenia, zarówno te pozytywne, jak negatywne, żeby sformułować propozycje narzędzi czy metod, które uproszczą życie oraz sprawią, że nie zmarnuje się żadna dobra idea. 
Do udziału w spotkaniu zapraszamy mieszkańców Krakowa, aktywistów, liderów społecznościowych, działaczy, formalne i nieformalne grupy, ale także urzędników, przedstawicieli
służb miejskich oraz samorządowców wszelkich szczebli. Nasze spotkanie potrwa ok. 90 minut. Wierzymy, że postawimy wspólnie krok ku realnej zmianie.
_______
Porozmawiajmy o wpływie na rzeczywistość
29 listopada, godz. 18.00
Muzeum Etnograficznego w Krakowie
Ratusz, pl. Wolnica 1
– wstęp wolny –
Wydarzenie organizowane w ramach Festiwalu Sztuka do rzeczy – design w Krakowie. Projekt zrealizowano przy udziale finansowym Gminy Miejskiej Kraków.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież