header short                       porady1
Porady dnia
aktualnosci2
Aktualności
zdrowie2
Zdrowie Seniora
 pasje1
Pasje Seniora

Oszczędzaj na każdych zakupach...

...dzięki prostej, darmowej aplikacji

 

mojagazetka head

 

Moja Gazetka to aplikacja, która pomaga w sprytnych i oszczędnych zakupach! Jak?
Nasza aplikacja to największa w Polsce baza gazetek promocyjnych. Sprawdzisz dzięki niej najnowsze oferty m.in. z Lidla, Biedronki, Tesco, Rossmanna czy Ziko oraz wielu innych, okolicznych sklepów.

 

Jak aplikacja Moja Gazetka ułatwia codzienne zakupy?


Z Moją Gazetką na telefonie nie trzeba szukać nowej ulotki na klatce schodowej ani pamiętać o zabraniu jej sklepu. Masz je zawsze przy sobie na swoim telefonie - często wcześniej, niż pojawiają się sklepach. Podczas zakupów możesz szybko sprawdzić, jak wyglądają produkty, które chcesz kupić. I będziesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz ich taniej! Dodatkowo, dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zapotrzebowanie na papierowe gazetki.


Oszczędzaj za każdym razem, gdy idziesz na zakupy


Zawsze podkreślamy, że obsługa naszej aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z nią, by przekonać się, że mówmy prawdę :-)
Na stronie startowej - zaraz po uruchomieniu aplikacji - pojawiają się najnowsze gazetki z wszystkich dostępnych sklepów. Natomiast w zakładce Ulubione znajdują się wyłącznie gazetki ze sklepów, które dodasz do tej listy.

 

 mojagazetka

mojagazetka 3


Przeglądanie gazetek w naszej aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy dotknąć wybraną gazetkę i przewijać kolejne strony, przesuwając je palcem w lewo i prawo. Stronę można przybliżać i oddalać na dwa sposoby - stukając w nią dwukrotnie palcem lub rozszerzając dwoma palcami. Sama lista gazetek przewija się odwrotnie - z góry na dół. Wszystko jest wyraźne i czytelne - jak w papierowej wersji.

 

 mojagazetka 2

mojagazetka 1


Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo sprawdzić, w których sklepach są produkty, których potrzebujesz - wystarczy wpisać nazwę.

 

 mojagazetka 5

mojagazetka 4


Moja Gazetka to największa baza gazetek w Polsce, a przecież nikt z nas nie korzysta ze wszystkich sklepów bez wyjątku. Aby użytkownicy mogli dopasować aplikację do swoich upodobań, daliśmy im możliwość ukrycia niechcianych sklepów. Wystarczy dotknąć oczka przy nazwie, a zaznaczona marka nie będzie widoczna, dopóki nie zmienisz zdania!

 

 mojagazetka 6

 


Lista dni wolnych od handlu o karty lojalnościowe w telefonie!


Przeglądanie gazetek to jednak nie wszystko! Nasza aplikacja podpowie, czy kolejna niedziela jest handlowa. Będzie też pamiętać za Ciebie o zabraniu na zakupy kart
lojalnościowych.
Opcję Dni wolne stworzyliśmy po to, aby ułatwić użytkownikom zorientowanie się, kiedy sklepy będą zamknięte. Niedziela niehandlowa wprowadziła trochę chaosu w nasze przyzwyczajenia, jednak Moja Gazetka skutecznie sobie z tym poradzi. W Dniach wolnych na samej górze widzimy informację o bieżącym dniu. Poniżej natomiast znajduje się lista najbliższych niedziel i świąt z wyraźnym oznaczeniem - Sklepy otwarte lub Sklepy zamknięte . Można ją przewijać i sprawdzić plan nawet na kilka najbliższych miesięcy!

 

 mojagazetka 7

 

Kto z nas nie korzysta z kart lojalnościowych? Coraz więcej sklepów oferuje zniżki za dołączenie do różnego rodzaju klubów, więc marnotrawstwem byłoby z nich nie skorzystać. Problem zaczyna się wtedy, gdy w portfelu zaczyna brakować miejsca na kolejny plastik lub kartonik. Jego rozwiązanie znajdziesz w Mojej Gazetce! Zakładka Karty lojalnościowe pozwala na dodanie ich do aplikacji, dzięki czemu nie ma więcej potrzeby noszenia przy sobie wszystkich tych kolorowych bloczków.

 

 mojagazetka 8

mojagazetka 9


Moja Gazetka to aplikacja, która pomoże Ci zaplanować rozsądne zakupy i uchroni przed przepłacaniem. Jest całkowicie bezpłatna oraz prosta w obsłudze, więc nie czekaj - zainstaluj ją na swoim telefonie już dziś!

Zdrowie Seniora

 • Białe zęby i piękny uśmiech

  Roma Markiewicz PiotrowskaDowiedz się czy wybielanie zębów jest bezpieczne, jakie metody są skuteczne i czy można wybielić zęby w domu?

  Piękny i olśniewający bielą zębów uśmiech to marzenie wielu osób. Ładne i zdrowe zęby to gwarancja nie tylko zadbanego wyglądu, ale również dobrego samopoczucia i pewności siebie. Obecnie promienny uśmiech to wizytówka osób atrakcyjnych, dbających o zdrowie i urodę oraz odnoszących sukcesy.

  Więcej…  
 • Jak opóźnić rozwój zaćmy?

  Według najświeższych danych Międzynarodowej Organizacji Zdrowia WHO, zaćma może być odpowiedzialna za nawet połowę przypadków utraty wzroku na świecie. Dane te mogą być zatrważające, biorąc pod uwagę jak wiele osób cierpi dziś na początkowe lub bardziej rozwinięte stadium zaćmy. I choć w dalszym ciągu największy odsetek choroby stanowią przypadki tzw. zaćmy starczej, spowodowanej naturalnym starzeniem się oka i ogólnym pogorszeniem się stanu zdrowia organizmu, wiele wskazuje na to że tryb życia oraz inne, niepowiązane bezpośrednio ze wzrokiem choroby mogą przyczynić się w dużej mierze do przyspieszenia rozwoju zaćmy.

  Więcej…  
 • Powody wymiany okularów

  Pogłębienie wady wzroku, zniszczenia, moda – powody wymiany okularów.

  Według wyników raportu „Polak z wadą wzroku” *1, 59% osób kupujących okulary korekcyjne, decyduje się na nowe oprawki wraz ze szkłami raz na 2-5 lat. Same szkła statystycznie są wymieniane częściej, jednak blisko 1/4 ankietowanych ciągle korzysta z pierwszego zakupionego modelu.

  Więcej…  
 • Woda z szałwii i aloesu

  Woda z liści szałwii lekarskiej czy aloesu zwyczajnego jest alternatywą dla tradycyjnych toników do twarzy, które mogą zawierać sztuczne składniki i zatykać pory. Nasza cera po ich użyciu jest oczyszczona, odświeżona i nawilżona. Poza tym szałwia i aloes łagodzą podrażnienia i stany zapalne, a także zwalczają bakterie i wolne rodniki.

  Szałwia lekarska.

  Jej nazwa pochodzi od łacińskiego słowa salvere, czyli leczyć.

  Więcej…  
 • Zespół przewlekłego zmęczenia

  Joanna PietronIdziesz wcześnie spać, przesypiasz 7-8 godzin, a mimo to rano wstajesz zmęczony, niewyspany i rozdrażniony? W ciągu dnia nie masz energii, złe samopoczucie utrudnia ci normalne funkcjonowanie, a bezsilność i frustracja narastają… Znasz to? Nie ignoruj problemu – to może być zespół chronicznego zmęczenia. Co to jest i skąd się bierze – na te pytania odpowiada lek. med. Joanna Pietroń, internista z Centrum Medycznego Damiana.

  Więcej…  
 • Cukrzyca - Uwaga na serce

  Krzysztof StrojekDlaczego osoby z cukrzycą typu 2 częściej chorują na serce? Jak diabetyk może chronić się przed zawałem serca, udarem mózgu i niewydolnością serca? Co nowego w badaniach i wytycznych naukowych? Odpowiada prof. Krzysztof Strojek, Kierownik Oddziału Chorób Wewnętrznych
  i Diabetologii w Śląskim Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Konsultant Krajowy w dziedzinie Diabetologii.

  Nie tylko poziom insuliny

  Więcej…  

Aktualności seniora

Jaskra

Jaskra- test podatności na zachorowanie, do samodzielnego wykonania. W celu zweryfikowania prawdopodobieństwa zachorowania na jaskrę należy dopowiedzieć na dziesięć pytań i przyznać sobie punkty przypisane do danej odpowiedzi za każdą odpowiedz pozytywną.

Więcej…

Test Amslera

Test Amslera- służy do samodzielnego zdiagnozowania zwyrodnienia plamki żółtej. W celu przystąpienia do testu należy na gładkiej kartce papieru narysować kwadrat o bokach 10 cm i podzielić go na małe kwadraciki o bokach 5 milimetrów, a następnie narysować dużą, czarną kropkę w środku kwadratu.

Więcej…

Reumatoidalne zapalenie stawów

Reumatoidalne zapalenie stawów- jest to przewlekła choroba stawów powodująca ból oraz zaburzenie ich funkcji. Przebiega ona z okresami zaostrzeń i remisji, finalnie może prowadzić do niepełnosprawności.

Więcej…

Pasje Seniora

CZATeria

seniorzy gotowe fb

Nowości

Wyszukiwanie