header short                       porady1
Porady dnia
aktualnosci2
Aktualności
zdrowie2
Zdrowie Seniora
 pasje1
Pasje Seniora

Oszczędzaj na każdych zakupach...

...dzięki prostej, darmowej aplikacji

 

mojagazetka head

 

Moja Gazetka to aplikacja, która pomaga w sprytnych i oszczędnych zakupach! Jak?
Nasza aplikacja to największa w Polsce baza gazetek promocyjnych. Sprawdzisz dzięki niej najnowsze oferty m.in. z Lidla, Biedronki, Tesco, Rossmanna czy Ziko oraz wielu innych, okolicznych sklepów.

 

Jak aplikacja Moja Gazetka ułatwia codzienne zakupy?


Z Moją Gazetką na telefonie nie trzeba szukać nowej ulotki na klatce schodowej ani pamiętać o zabraniu jej sklepu. Masz je zawsze przy sobie na swoim telefonie - często wcześniej, niż pojawiają się sklepach. Podczas zakupów możesz szybko sprawdzić, jak wyglądają produkty, które chcesz kupić. I będziesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz ich taniej! Dodatkowo, dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zapotrzebowanie na papierowe gazetki.


Oszczędzaj za każdym razem, gdy idziesz na zakupy


Zawsze podkreślamy, że obsługa naszej aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z nią, by przekonać się, że mówmy prawdę :-)
Na stronie startowej - zaraz po uruchomieniu aplikacji - pojawiają się najnowsze gazetki z wszystkich dostępnych sklepów. Natomiast w zakładce Ulubione znajdują się wyłącznie gazetki ze sklepów, które dodasz do tej listy.

 

 mojagazetka

mojagazetka 3


Przeglądanie gazetek w naszej aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy dotknąć wybraną gazetkę i przewijać kolejne strony, przesuwając je palcem w lewo i prawo. Stronę można przybliżać i oddalać na dwa sposoby - stukając w nią dwukrotnie palcem lub rozszerzając dwoma palcami. Sama lista gazetek przewija się odwrotnie - z góry na dół. Wszystko jest wyraźne i czytelne - jak w papierowej wersji.

 

 mojagazetka 2

mojagazetka 1


Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo sprawdzić, w których sklepach są produkty, których potrzebujesz - wystarczy wpisać nazwę.

 

 mojagazetka 5

mojagazetka 4


Moja Gazetka to największa baza gazetek w Polsce, a przecież nikt z nas nie korzysta ze wszystkich sklepów bez wyjątku. Aby użytkownicy mogli dopasować aplikację do swoich upodobań, daliśmy im możliwość ukrycia niechcianych sklepów. Wystarczy dotknąć oczka przy nazwie, a zaznaczona marka nie będzie widoczna, dopóki nie zmienisz zdania!

 

 mojagazetka 6

 


Lista dni wolnych od handlu o karty lojalnościowe w telefonie!


Przeglądanie gazetek to jednak nie wszystko! Nasza aplikacja podpowie, czy kolejna niedziela jest handlowa. Będzie też pamiętać za Ciebie o zabraniu na zakupy kart
lojalnościowych.
Opcję Dni wolne stworzyliśmy po to, aby ułatwić użytkownikom zorientowanie się, kiedy sklepy będą zamknięte. Niedziela niehandlowa wprowadziła trochę chaosu w nasze przyzwyczajenia, jednak Moja Gazetka skutecznie sobie z tym poradzi. W Dniach wolnych na samej górze widzimy informację o bieżącym dniu. Poniżej natomiast znajduje się lista najbliższych niedziel i świąt z wyraźnym oznaczeniem - Sklepy otwarte lub Sklepy zamknięte . Można ją przewijać i sprawdzić plan nawet na kilka najbliższych miesięcy!

 

 mojagazetka 7

 

Kto z nas nie korzysta z kart lojalnościowych? Coraz więcej sklepów oferuje zniżki za dołączenie do różnego rodzaju klubów, więc marnotrawstwem byłoby z nich nie skorzystać. Problem zaczyna się wtedy, gdy w portfelu zaczyna brakować miejsca na kolejny plastik lub kartonik. Jego rozwiązanie znajdziesz w Mojej Gazetce! Zakładka Karty lojalnościowe pozwala na dodanie ich do aplikacji, dzięki czemu nie ma więcej potrzeby noszenia przy sobie wszystkich tych kolorowych bloczków.

 

 mojagazetka 8

mojagazetka 9


Moja Gazetka to aplikacja, która pomoże Ci zaplanować rozsądne zakupy i uchroni przed przepłacaniem. Jest całkowicie bezpłatna oraz prosta w obsłudze, więc nie czekaj - zainstaluj ją na swoim telefonie już dziś!

Zdrowie Seniora

 • Okulary przeciwsłoneczne dobre i tanie

  Czy Polacy wiedzą, na co zwracać uwagę podczas kupowania okularów przeciwsłonecznych? Co jest dla nas najważniejsze przy wyborze? Dla niespełna 50% ankietowanych priorytetem jest cena oraz obecność filtrów UV. Wyniki najnowszego raportu „Polak z wadą wzroku” *1 komentuje Małgorzata Leszczyńska, optyk i optometrysta oraz ekspert Krajowej Rzemieślniczej Izby Optycznej.

  Cena i filtry na pierwszym miejscu

  Krajowa Rzemieślnicza Izba Optyczna zleciła przeprowadzenie badania, w którym sprawdziła tendencje Polaków z wadą wzroku przy wyborze produktów optycznych oraz, związane z tym, ich doświadczenia zakupowe.

  Więcej…  
 • Nietrzymanie moczu (inkontynencja)

  Krzysztof Kucharski ginekologNietrzymanie moczu (inkontynencja) to jedna z najbardziej wstydliwych dolegliwości zdrowotnych osób dorosłych. Zdecydowanie częściej dotyka kobiet *1, jednak zmagają się z nią również mężczyźni. Jakie są jej przyczyny, w jaki sposób możemy ją pokonać i czy wizyta u specjalisty jest konieczna, aby zwalczyć problem – odpowiada lek. med. Krzysztof Kucharski, ginekolog z Centrum Medycznego Damiana.

  W czym tkwi problem inkontynencji?

  Dolegliwość nietrzymania moczu, w zależności od płci pacjenta, posiada inne źródło i przyczynę występowania. U kobiet bardzo często pojawia się w następstwie przebytych ciąż i porodów.

   

  Więcej…  
 • Spacer najprostsza forma aktywności fizycznej

  Ładna pogoda zachęca do aktywnego spędzania czasu na zewnątrz. Jednak praca i obowiązki sprawiają, że trudno znaleźć chwilę na regularne uprawianie sportu. Ciekawym rozwiązaniem jest najbardziej naturalna i najprostsza forma aktywności fizycznej – spacer. Forma ruchu, do której nie potrzebujesz szczególnej techniki, sprzętu czy nakładów finansowych.

  Ruch wpływa zbawiennie nie tylko na naszą sylwetkę, ale również na samopoczucie. I choć nie każdy z nas ma predyspozycje do ciężkich treningów, spacer to forma ruchu, którą polubią nawet najbardziej opieszali. Dlaczego więc warto zacząć spacerować?

  Więcej…  
 • Chrońmy się przed elektrosmogiem

  Rozejrzyj się dookoła. W najbliższym otoczeniu dostrzeżesz co najmniej kilka urządzeń, które aby działać, muszą być podłączone do prądu. Komputer, telewizor, kuchenka mikrofalowa czy telefon komórkowy ułatwiają nam życie, ale też wytwarzają pole elektromagnetyczne, którego nagromadzenie tworzy tzw. elektrosmog.

  Naukowcy wciąż prowadzą badania nad wpływem fal elektromagnetycznych na nasze zdrowie. Choć nie zostało to jeszcze do końca udowodnione, podejrzewa się, że elektrosmog może być dla człowieka równie niekorzystny, jak zwyczajny smog, powstały z chemicznych zanieczyszczeń powietrza.

  Więcej…  
 • Stwardnienie rozsiane (SM)

  Nasz mózg to centrum dowodzenia całym ciałem. Zbudowany jest z miliardów komórek nerwowych, które tworzą wielką sieć połączeń. Komórki nerwowe w mózgu i rdzeniu kręgowym kontaktują się między sobą, a wraz z nerwami znajdującymi się w oczach, tworzą ośrodkowy układ nerwowy. Podobnie jak w przypadku przepływu informacji w sieci społecznościowej, ośrodkowy układ nerwowy stale rozmawia z samym sobą a także resztą ciała – to właśnie dzięki temu myślimy, oddychamy, czujemy, widzimy, poruszamy się.

  Więcej…  
 • Co najbardziej brudzi zęby?

  Dbając o zdrowie naszych zębów powinniśmy zwrócić również uwagę na to co jemy, zwłaszcza w okresie letnim,  kiedy dieta jest znacznie bogatsza. Za niektórymi produktami wręcz nie przepadają nasze zęby. Oto kilka wskazówek, jak możemy zadbać o kolor uzębienia i co zrobić gdy pojawią się już przebarwienia. 
  Każdy z nas ma inny odcień zębów, zależy on od grubości i zabarwienia zębiny oraz szkliwa. Jedni od urodzenia mają zęby bardziej żółte, inni mają zęby białe, które przebarwiają się wraz z wiekiem. Barwa zębów jest wypadkową naszych wewnętrznych predyspozycji oraz przyczyn zewnętrznych, związanych z naszym trybem życia, higieną i dietą.
  Więcej…  
 • Różane serum piękności

  Róża damasceńska nazywana jest najcenniejszym kwiatem na świecie, gdyż zawiera ponad 300 składników aktywnych. Jeśli wytwarzany z niej olejek połączymy z olejem sezamowym i z pestek moreli, otrzymamy serum dla cery dojrzałej, wrażliwej, suchej i naczynkowej.

  Najcenniejszy kwiat na świecie.

  Na świecie występuje ponad 200 odmian dzikich róż i nawet 20 tysięcy odmian szlachetnych. Spośród nich szczególną uwagę zwraca róża damasceńska, czyli rosa damascena, która uprawiana jest w basenie Morza Śródziemnego.

  Więcej…  

Aktualności seniora

Mammografia

Mammografia jest to najbardziej skuteczne badanie w diagnostyce raka piersi, pozwalające na wykrycie nowotworu w bardzo wczesnym stadium. W badaniu wykorzystywane jest promieniowanie rentgenowskie, w minimalnej dawce. 

Więcej…

Tomografia komputerowa (TK)

Tomografia komputerowa (TK) jest to badanie pozwalające na wykrycie, w krótkim czasie (od kilku sekund do paru minut), nieprawidłowości w budowie diagnozowanych narządów.

Więcej…

Rezonans magnetyczny (MRI)

Rezonans magnetyczny (MRI) to badanie, przedstawiające przekroje narządów wewnętrznych człowieka w wielu płaszczyznach. Bazuje ono na polu magnetycznym, wykorzystując magnetyczne właściwości atomów z których składa się ciało człowieka.

Więcej…

Pasje Seniora

CZATeria

seniorzy gotowe fb

Nowości

Wyszukiwanie