header short                       porady1
Porady dnia
aktualnosci2
Aktualności
zdrowie2
Zdrowie Seniora
 pasje1
Pasje Seniora

Oszczędzaj na każdych zakupach...

...dzięki prostej, darmowej aplikacji

 

mojagazetka head

 

Moja Gazetka to aplikacja, która pomaga w sprytnych i oszczędnych zakupach! Jak?
Nasza aplikacja to największa w Polsce baza gazetek promocyjnych. Sprawdzisz dzięki niej najnowsze oferty m.in. z Lidla, Biedronki, Tesco, Rossmanna czy Ziko oraz wielu innych, okolicznych sklepów.

 

Jak aplikacja Moja Gazetka ułatwia codzienne zakupy?


Z Moją Gazetką na telefonie nie trzeba szukać nowej ulotki na klatce schodowej ani pamiętać o zabraniu jej sklepu. Masz je zawsze przy sobie na swoim telefonie - często wcześniej, niż pojawiają się sklepach. Podczas zakupów możesz szybko sprawdzić, jak wyglądają produkty, które chcesz kupić. I będziesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz ich taniej! Dodatkowo, dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zapotrzebowanie na papierowe gazetki.


Oszczędzaj za każdym razem, gdy idziesz na zakupy


Zawsze podkreślamy, że obsługa naszej aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z nią, by przekonać się, że mówmy prawdę :-)
Na stronie startowej - zaraz po uruchomieniu aplikacji - pojawiają się najnowsze gazetki z wszystkich dostępnych sklepów. Natomiast w zakładce Ulubione znajdują się wyłącznie gazetki ze sklepów, które dodasz do tej listy.

 

 mojagazetka

mojagazetka 3


Przeglądanie gazetek w naszej aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy dotknąć wybraną gazetkę i przewijać kolejne strony, przesuwając je palcem w lewo i prawo. Stronę można przybliżać i oddalać na dwa sposoby - stukając w nią dwukrotnie palcem lub rozszerzając dwoma palcami. Sama lista gazetek przewija się odwrotnie - z góry na dół. Wszystko jest wyraźne i czytelne - jak w papierowej wersji.

 

 mojagazetka 2

mojagazetka 1


Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo sprawdzić, w których sklepach są produkty, których potrzebujesz - wystarczy wpisać nazwę.

 

 mojagazetka 5

mojagazetka 4


Moja Gazetka to największa baza gazetek w Polsce, a przecież nikt z nas nie korzysta ze wszystkich sklepów bez wyjątku. Aby użytkownicy mogli dopasować aplikację do swoich upodobań, daliśmy im możliwość ukrycia niechcianych sklepów. Wystarczy dotknąć oczka przy nazwie, a zaznaczona marka nie będzie widoczna, dopóki nie zmienisz zdania!

 

 mojagazetka 6

 


Lista dni wolnych od handlu o karty lojalnościowe w telefonie!


Przeglądanie gazetek to jednak nie wszystko! Nasza aplikacja podpowie, czy kolejna niedziela jest handlowa. Będzie też pamiętać za Ciebie o zabraniu na zakupy kart
lojalnościowych.
Opcję Dni wolne stworzyliśmy po to, aby ułatwić użytkownikom zorientowanie się, kiedy sklepy będą zamknięte. Niedziela niehandlowa wprowadziła trochę chaosu w nasze przyzwyczajenia, jednak Moja Gazetka skutecznie sobie z tym poradzi. W Dniach wolnych na samej górze widzimy informację o bieżącym dniu. Poniżej natomiast znajduje się lista najbliższych niedziel i świąt z wyraźnym oznaczeniem - Sklepy otwarte lub Sklepy zamknięte . Można ją przewijać i sprawdzić plan nawet na kilka najbliższych miesięcy!

 

 mojagazetka 7

 

Kto z nas nie korzysta z kart lojalnościowych? Coraz więcej sklepów oferuje zniżki za dołączenie do różnego rodzaju klubów, więc marnotrawstwem byłoby z nich nie skorzystać. Problem zaczyna się wtedy, gdy w portfelu zaczyna brakować miejsca na kolejny plastik lub kartonik. Jego rozwiązanie znajdziesz w Mojej Gazetce! Zakładka Karty lojalnościowe pozwala na dodanie ich do aplikacji, dzięki czemu nie ma więcej potrzeby noszenia przy sobie wszystkich tych kolorowych bloczków.

 

 mojagazetka 8

mojagazetka 9


Moja Gazetka to aplikacja, która pomoże Ci zaplanować rozsądne zakupy i uchroni przed przepłacaniem. Jest całkowicie bezpłatna oraz prosta w obsłudze, więc nie czekaj - zainstaluj ją na swoim telefonie już dziś!

Zdrowie Seniora

 • Zgrzytasz zębami w nocy?

  Zgrzytanie zębami to poważna dolegliwość, która może dotyczyć aż 10 proc. dorosłej populacji. Obolała szczęka, gorsza estetyka i kondycja zębów, ich utrata, chroniczne bóle głowy, niekorzystny wpływ na samopoczucie oraz zdrowie ogólne – to tylko niektóre z grożących konsekwencji. Jak uporać się z problemem?

  Skąd wiedzieć, że cierpisz na bruksizm?

  Bruksizm to dość powszechne zaburzenie pracy stawu skroniowo-żuchwowego, które przejawia się niekontrolowanym zgrzytaniem i zaciskaniem zębów. Występuje zarówno u dorosłych (najczęściej między 25. a 44 r.ż.), jak i dzieci.

  Więcej…  
 • Okulary przywracają młodość

  Wyraźny obraz widziany z każdej odległości to komfort, na który w pewnym wieku mało kto może sobie pozwolić. Korzystanie z kilku par okularów, które zapewnią odpowiednie widzenie od dali do bliży jest dość uciążliwe. Co można zrobić, aby doskonale widzieć niezależnie od wieku? Czy można pozbyć się często używanej po 40-stce „drugiej pary okularów do czytania” ?

  Narząd wzroku jest jednym z najważniejszych dla człowieka, bo dzięki niemu odczytujemy ogromną ilość bodźców określających otoczenie i warunkujących postrzeganie świata. Nasze oczy dostarczają nam wielu informacji o odległościach, kształtach, ruchu oraz barwach. Dobry wzrok jest niezbędny w każdej pracy zawodowej.

  Więcej…  
 • Walentynki a nasze serce

  Każdego dnia „bije” 100 tysięcy razy. Przez całe życie wielokrotnie więcej - ponad 3,5 miliarda. W godzinę toczy ponad 300 litrów krwi. Dzięki jego niezmordowanej pracy żyjemy. Serce - symbol miłości, którego - jak na ironię – większość Polaków nie kocha. Specjaliści CM Medyceusz w Walentynki radzą, jak i dlaczego trzeba dbać o serce?

  Serce wtłacza w nas życie – niemal dosłownie. Jest naszą wewnętrzną pompą, pozwalającą zamienić w płucach odtlenowaną krew z żył i tętnicami tchnąć ją natlenowaną do najdalszych zakątków ciała. Bez tego procesu nie da się żyć. Co robić zatem, aby utrzymywać serce w dobre formie?

  Więcej…  
 • Przebarwienia na skórze

  Ciemniejsze plamy na skórze to dla wielu kobiet przyczyna dyskomfortu, powodująca utratę pewności siebie. Przebarwienia na twarzy czy dekolcie, choć mogą zostać ukryte pod warstwą makijażu, nie znikają samoistnie – do tego potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Czym charakteryzują się te zmiany oraz jak sobie z nimi radzić, podpowiada Olga Kamińska, Training Manager marki Biologique Recherche.

  Dlaczego przebarwienia pojawiają się na naszej skórze?

  Więcej…  
 • Jak zadbać o gładkość naszych stóp?

  Gdy nasze pięty są zrogowaciałe najczęściej sięgamy po tradycyjne pumeksy, które jednak są mało praktyczne. Warto postawić na marokański pumeks Hammam, który wytwarza się z bogatej w minerały, glinki czerwonej. Dzięki wygodnej rączce, wyżłobionym rowkom, a także odpowiedniej wielkości i twardości - pozwoli cieszyć się gładkimi stopami.

  Więcej…  
 • Kolonoskopia wirtualna

  Zauważasz u siebie dolegliwości takie jak krwawienia z odbytu, utrzymującą się biegunkę, ból czy parcie na stolec? Nie lekceważ ich i nie traktuj jak wirtualnych problemów. Mogą bowiem zwiastować realną chorobę – nawet raka jelita grubego. W diagnozie może pomóc wirtualna kolonoskopia. Na czym polega to badanie i kiedy warto je wykonać?

  Co to jest wirtualna kolonoskopia i kiedy dobrze ją wykonać?

  Więcej…  

Aktualności seniora

Chroniczne zmęczenie i senność

W Polsce choruje na cukrzycę trzy miliony osób. Co powinno zaniepokoić i zmobilizować nas do sprawdzenia ryzyka zachorowania? Test do samodzielnego zmierzenia ryzyka zachorowania na cukrzycę.

Więcej…

Ból brzucha

Kłujący ból brzucha – w zależności od lokalizacji bólu i jego natężenia może sugerować wystąpienie różnych poważnych chorób; zwłaszcza, jeżeli towarzyszą mu dodatkowe objawy, takie jak gorączka czy wymioty. Co oznacza ból występujący w poniżej opisanych miejscach?

Więcej…

Badania wątrobowe

Próby wątrobowe jest to badanie z krwi, mające na celu ocenić stan wątroby. Osoby w przypadku których zachodzi podejrzenie co do nieprawidłowego funkcjonowania lub uszkodzenia tego narządu są kierowane na badania oznaczające poziom: ALAT, ALP, AspAT, GGTP, LDH, Bilirubiny całkowitej, ChE.

Więcej…

Pasje Seniora

CZATeria

seniorzy gotowe fb

Wyszukiwanie