header short                       porady1
Porady dnia
aktualnosci2
Aktualności
zdrowie2
Zdrowie Seniora
 pasje1
Pasje Seniora

Oszczędzaj na każdych zakupach...

...dzięki prostej, darmowej aplikacji

 

mojagazetka head

 

Moja Gazetka to aplikacja, która pomaga w sprytnych i oszczędnych zakupach! Jak?
Nasza aplikacja to największa w Polsce baza gazetek promocyjnych. Sprawdzisz dzięki niej najnowsze oferty m.in. z Lidla, Biedronki, Tesco, Rossmanna czy Ziko oraz wielu innych, okolicznych sklepów.

 

Jak aplikacja Moja Gazetka ułatwia codzienne zakupy?


Z Moją Gazetką na telefonie nie trzeba szukać nowej ulotki na klatce schodowej ani pamiętać o zabraniu jej sklepu. Masz je zawsze przy sobie na swoim telefonie - często wcześniej, niż pojawiają się sklepach. Podczas zakupów możesz szybko sprawdzić, jak wyglądają produkty, które chcesz kupić. I będziesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz ich taniej! Dodatkowo, dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zapotrzebowanie na papierowe gazetki.


Oszczędzaj za każdym razem, gdy idziesz na zakupy


Zawsze podkreślamy, że obsługa naszej aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z nią, by przekonać się, że mówmy prawdę :-)
Na stronie startowej - zaraz po uruchomieniu aplikacji - pojawiają się najnowsze gazetki z wszystkich dostępnych sklepów. Natomiast w zakładce Ulubione znajdują się wyłącznie gazetki ze sklepów, które dodasz do tej listy.

 

 mojagazetka

mojagazetka 3


Przeglądanie gazetek w naszej aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy dotknąć wybraną gazetkę i przewijać kolejne strony, przesuwając je palcem w lewo i prawo. Stronę można przybliżać i oddalać na dwa sposoby - stukając w nią dwukrotnie palcem lub rozszerzając dwoma palcami. Sama lista gazetek przewija się odwrotnie - z góry na dół. Wszystko jest wyraźne i czytelne - jak w papierowej wersji.

 

 mojagazetka 2

mojagazetka 1


Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo sprawdzić, w których sklepach są produkty, których potrzebujesz - wystarczy wpisać nazwę.

 

 mojagazetka 5

mojagazetka 4


Moja Gazetka to największa baza gazetek w Polsce, a przecież nikt z nas nie korzysta ze wszystkich sklepów bez wyjątku. Aby użytkownicy mogli dopasować aplikację do swoich upodobań, daliśmy im możliwość ukrycia niechcianych sklepów. Wystarczy dotknąć oczka przy nazwie, a zaznaczona marka nie będzie widoczna, dopóki nie zmienisz zdania!

 

 mojagazetka 6

 


Lista dni wolnych od handlu o karty lojalnościowe w telefonie!


Przeglądanie gazetek to jednak nie wszystko! Nasza aplikacja podpowie, czy kolejna niedziela jest handlowa. Będzie też pamiętać za Ciebie o zabraniu na zakupy kart
lojalnościowych.
Opcję Dni wolne stworzyliśmy po to, aby ułatwić użytkownikom zorientowanie się, kiedy sklepy będą zamknięte. Niedziela niehandlowa wprowadziła trochę chaosu w nasze przyzwyczajenia, jednak Moja Gazetka skutecznie sobie z tym poradzi. W Dniach wolnych na samej górze widzimy informację o bieżącym dniu. Poniżej natomiast znajduje się lista najbliższych niedziel i świąt z wyraźnym oznaczeniem - Sklepy otwarte lub Sklepy zamknięte . Można ją przewijać i sprawdzić plan nawet na kilka najbliższych miesięcy!

 

 mojagazetka 7

 

Kto z nas nie korzysta z kart lojalnościowych? Coraz więcej sklepów oferuje zniżki za dołączenie do różnego rodzaju klubów, więc marnotrawstwem byłoby z nich nie skorzystać. Problem zaczyna się wtedy, gdy w portfelu zaczyna brakować miejsca na kolejny plastik lub kartonik. Jego rozwiązanie znajdziesz w Mojej Gazetce! Zakładka Karty lojalnościowe pozwala na dodanie ich do aplikacji, dzięki czemu nie ma więcej potrzeby noszenia przy sobie wszystkich tych kolorowych bloczków.

 

 mojagazetka 8

mojagazetka 9


Moja Gazetka to aplikacja, która pomoże Ci zaplanować rozsądne zakupy i uchroni przed przepłacaniem. Jest całkowicie bezpłatna oraz prosta w obsłudze, więc nie czekaj - zainstaluj ją na swoim telefonie już dziś!

Zdrowie Seniora

 • Menopauza - objawy

  Tomasz PaszkowskiProf. Tomasz Paszkowski: „Objawy menopauzy możemy dziś leczyć wcześnie, skutecznie, bezpiecznie i precyzyjnie”

  W Polsce zaledwie cztery procent kobiet w okresie menopauzy stosuje Hormonalną terapię menopauzy (HTM). To zdecydowanie nie odpowiada rzeczywistym potrzebom zdrowotnym. Jako środowisko klinicystów powinniśmy rzetelnie informować nasze pacjentki, że współczesne możliwości HTM pozwalają leczyć objawy menopauzy już na najwcześniejszym etapie, a zastosowane dawki terapeutyczne precyzyjnie dobrać do indywidualnych potrzeb pacjentek.

  Więcej…  
 • Rak piersi

  Październik to miesiąc szczególnie poświęcony profilaktyce raka piersi. W całym kraju odbywają się bezpłatne badania, akcje promocyjne i informacyjne, które mają zachęcić kobiety do wizyty u specjalisty oraz samobadania piersi, które stanowi podstawową formę profilaktyki nowotworów. W jaki sposób przeprowadzić samodzielną kontrolę piersi, kiedy powinnyśmy poddać się profesjonalnym badaniom oraz kto znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka wystąpienia choroby – odpowiada dr n. med. Małgorzata Fogiel, ginekolog w Centrum Medycznym Damiana.

  Więcej…  
 • Światowy Dzień Mycia Rąk

  Magdalena Szela SlowikŚwiatowy Dzień Mycia Rąk, przypadający 15 października, został ustanowiony przez Organizację Narodów Zjednoczonych, a jego celem jest edukacja w zakresie prawidłowej higieny. Ta prosta czynność, wykonywana w odpowiedni sposób, może nas uchronić przed wieloma infekcjami oraz chorobami. Z tej okazji ekspert akcji „Nie musi ci to przeszkadzać”, stomatolog Magdalena Szela-Słowik, przypomina kilka ważnych zasad związanych z odpowiednią higieną dłoni.

  Więcej…  
 • Migotanie przedsionków

  Zbigniew KalarusKażdego dnia u wielu naszych pacjentów rozpoznajemy różne rodzaje arytmii. Wśród nich migotanie przedsionków (atrial fibrillation, AF), uznawane za jeden z najpowszechniejszych i najgroźniejszych w skutkach rodzajów zaburzeń rytmu serca. AF występuje u 2-4% społeczeństwa, w tym nawet wśród 10% osób po 70 roku życia - migotanie przedsionków to powszechny problem naszych rodziców i dziadków, poważny problem społeczny – mówi prof. Zbigniew Kalarus, Kierownik Katedry Kardiologii, Wrodzonych Wad Serca i Elektroterapii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu.

  Więcej…  
 • Polak z wadą wzroku

  Według wyników najnowszego raportu „Polak z wadą wzroku” *1, aż 91 proc. badanych deklarujących problemy z widzeniem stosuje jedną z dostępnych współcześnie metod korekcji wzroku, z czego 93 proc. uczestników badania wskazało na okulary. W jakich sytuacjach Polacy ich używają, a kiedy z nich rezygnują (np. dla własnej wygody)? Aż 92 proc. respondentów wskazało, że najczęściej sięga po nie podczas korzystania z komputera.

  Więcej…  
 • Zaćma metody leczenia

  Walka z zaćmą, czyli jedną z najczęściej występujących i operowanych chorób oczu na świecie toczy się dziś bardzo zacięcie. Przyczyn jej występowania jest wiele, podobnie jak grup osób, które mogą być chorobą zagrożone. Wśród tych, którzy najczęściej doświadczają zaćmy znajdują się jednak osoby starsze, po 50 roku życia, u których naturalne procesy starzenia się organizmu mogą przyspieszać rozwój choroby i prowadzić do stadium choroby wymagającego natychmiastowej interwencji chirurgicznej. W samej Polsce na zaćmę może cierpieć dziś nawet milion osób, przy czym wielu z nich nie jest do końca świadomych istnienia choroby – jej powolny rozwój może trwać nawet kilka lat, bez większych objawów.

  Więcej…  
 • Zawał - podstawowe informacje

  Od lat polską kardiologię interwencyjną stawia się za wzór w medycynie europejskiej i światowej. Mamy wspaniałe sukcesy w leczeniu zawałów. Skąd więc pesymistyczne prognozy, mówiące o tym, że w ciągu pierwszego roku od zawału w Polsce umrze co piąty pacjent? *1

  Rzeczywiście, mimo znaczącego postępu naukowo-technologicznego w medycynie, choroby układu sercowo-naczyniowego, w tym: miażdżyca, choroba niedokrwienna i niewydolność serca od lat stanowią pierwszą przyczynę zgonów w Polsce.

  Więcej…  

Aktualności seniora

Choroba uchyłkowa

Choroba uchyłkowa polega na występowaniu w przewodzie pokarmowym nieprawidłowych, charakterystycznych zagłębień (uchyłków).

Więcej…

Choroba Leśniewskiego

Choroba Leśniewskiego – Crohna to przewlekłą choroba układu pokarmowego , która prowadzi do bliznowacenia ścian jelita. Choroba może przebiegać przez długo czas bezobjawowo.

Więcej…

Spirometria

Spirometria – jest to badanie służące ocenie wydolności oddechowej. W trakcie jego trwania możliwe jest wykonanie próby farmakologicznej, istotnej przy doborze leków na astmę.

Więcej…

Pasje Seniora

CZATeria

seniorzy gotowe fb

Wyszukiwanie