Porady dnia

Porady dnia

Aktualności Seniora

Aktualności Seniora

Zdrowie Seniora

Zdrowie Seniora

Pasje Seniora

Pasje Seniora

Oszczędzaj na każdych zakupach...

...dzięki prostej, darmowej aplikacji

 

mojagazetka head

 

Moja Gazetka to aplikacja, która pomaga w sprytnych i oszczędnych zakupach! Jak?
Nasza aplikacja to największa w Polsce baza gazetek promocyjnych. Sprawdzisz dzięki niej najnowsze oferty m.in. z Lidla, Biedronki, Tesco, Rossmanna czy Ziko oraz wielu innych, okolicznych sklepów.

 

Jak aplikacja Moja Gazetka ułatwia codzienne zakupy?


Z Moją Gazetką na telefonie nie trzeba szukać nowej ulotki na klatce schodowej ani pamiętać o zabraniu jej sklepu. Masz je zawsze przy sobie na swoim telefonie - często wcześniej, niż pojawiają się sklepach. Podczas zakupów możesz szybko sprawdzić, jak wyglądają produkty, które chcesz kupić. I będziesz mieć pewność, że nigdzie indziej nie znajdziesz ich taniej! Dodatkowo, dbamy o środowisko naturalne, zmniejszając zapotrzebowanie na papierowe gazetki.


Oszczędzaj za każdym razem, gdy idziesz na zakupy


Zawsze podkreślamy, że obsługa naszej aplikacji jest banalnie prosta. Wystarczy poświęcić chwilę na zapoznanie się z nią, by przekonać się, że mówmy prawdę :-)
Na stronie startowej - zaraz po uruchomieniu aplikacji - pojawiają się najnowsze gazetki z wszystkich dostępnych sklepów. Natomiast w zakładce Ulubione znajdują się wyłącznie gazetki ze sklepów, które dodasz do tej listy.

 

 mojagazetka

mojagazetka 3


Przeglądanie gazetek w naszej aplikacji jest niezwykle proste. Wystarczy dotknąć wybraną gazetkę i przewijać kolejne strony, przesuwając je palcem w lewo i prawo. Stronę można przybliżać i oddalać na dwa sposoby - stukając w nią dwukrotnie palcem lub rozszerzając dwoma palcami. Sama lista gazetek przewija się odwrotnie - z góry na dół. Wszystko jest wyraźne i czytelne - jak w papierowej wersji.

 

 mojagazetka 2

mojagazetka 1


Dzięki wygodnej wyszukiwarce możesz łatwo sprawdzić, w których sklepach są produkty, których potrzebujesz - wystarczy wpisać nazwę.

 

 mojagazetka 5

mojagazetka 4


Moja Gazetka to największa baza gazetek w Polsce, a przecież nikt z nas nie korzysta ze wszystkich sklepów bez wyjątku. Aby użytkownicy mogli dopasować aplikację do swoich upodobań, daliśmy im możliwość ukrycia niechcianych sklepów. Wystarczy dotknąć oczka przy nazwie, a zaznaczona marka nie będzie widoczna, dopóki nie zmienisz zdania!

 

 mojagazetka 6

 


Lista dni wolnych od handlu o karty lojalnościowe w telefonie!


Przeglądanie gazetek to jednak nie wszystko! Nasza aplikacja podpowie, czy kolejna niedziela jest handlowa. Będzie też pamiętać za Ciebie o zabraniu na zakupy kart
lojalnościowych.
Opcję Dni wolne stworzyliśmy po to, aby ułatwić użytkownikom zorientowanie się, kiedy sklepy będą zamknięte. Niedziela niehandlowa wprowadziła trochę chaosu w nasze przyzwyczajenia, jednak Moja Gazetka skutecznie sobie z tym poradzi. W Dniach wolnych na samej górze widzimy informację o bieżącym dniu. Poniżej natomiast znajduje się lista najbliższych niedziel i świąt z wyraźnym oznaczeniem - Sklepy otwarte lub Sklepy zamknięte . Można ją przewijać i sprawdzić plan nawet na kilka najbliższych miesięcy!

 

 mojagazetka 7

 

Kto z nas nie korzysta z kart lojalnościowych? Coraz więcej sklepów oferuje zniżki za dołączenie do różnego rodzaju klubów, więc marnotrawstwem byłoby z nich nie skorzystać. Problem zaczyna się wtedy, gdy w portfelu zaczyna brakować miejsca na kolejny plastik lub kartonik. Jego rozwiązanie znajdziesz w Mojej Gazetce! Zakładka Karty lojalnościowe pozwala na dodanie ich do aplikacji, dzięki czemu nie ma więcej potrzeby noszenia przy sobie wszystkich tych kolorowych bloczków.

 

 mojagazetka 8

mojagazetka 9


Moja Gazetka to aplikacja, która pomoże Ci zaplanować rozsądne zakupy i uchroni przed przepłacaniem. Jest całkowicie bezpłatna oraz prosta w obsłudze, więc nie czekaj - zainstaluj ją na swoim telefonie już dziś!